Gdzie oglądać TVP info online?

Jest to kanał informacyjny Telewizji Polskiej, który głównie w swojej ramówce transmituje informacje z całego świata. Serwis informacyjny, który nadawany jest przez całą dobę informuje o sytuacji na drogach czy sytuacji w kraju na różne tematy. Kanał ten wystartował 6 października 2007 roku i stream-owany jest do chwili obecnej. TVP Info jest polskim kanałem informacyjnym, którego biura i siedziba prasowa znajduję się w centrum Warszawy. Kanał ten obejrzymy w internecie, w sieciach telewizji kablowych czy naziemnych, które transmitują obraz na żywo.

tvp info stream


Kiedy szukamy platformy do udostępniania transmisji warto skorzystać z legalnych i sprawdzonych źródeł. Na Weeb-TV sprawdzisz gdzie obejrzeć kanał informacyjny TVP Info na żywo. Program ten składa się z trzech bloków, w którym istnieją:
„Info Poranek”, „Info Dzień” oraz „Minął Dzień”, które dostarczane są zależnie od pory dnia.

Na kanale od 6 sierpnia 2008 możemy ujrzeć pasek informacyjny, który przekazuje najważniejsze informacje. Pomysł ten prawdopodobnie został zaczerpnięty z zagranicznej telewizji CNN. Z sondaży przeprowadzanych w lutym 2019 roku Polacy ocenili TVP Info jako najmniej rzetelny kanał telewizyjny spośród wszystkich w Polsce.

3 komentarze do “Gdzie oglądać TVP info online?”

Dodaj komentarz